Dětské hřiště v Roudném se skládá vlastně ze 3 hřišť, která si snadno obejdete jakožto „tour ne Roudné“ . První hřiště – NOVÉ!- je u hlavní (průjezd Roudném na Vidov), druhé je u řeky – NOVÉ!- (u mostu na Vidov) a třetí, to s venkovní posilovnou, je na druhé straně mostu před Malši (směr Vidov).

GPS hřiště Vidovská „na křižovatce“ : 48.9378819N, 14.4799142E

Hřiště Vidovská „na křižovatce“: pěkné nové prvky. Bohužel tam ale zůstal třeba starý kolotoč, který se vlastně netočí, ale to je jen takový detail. Také tam není nikde WC, jako vlastně nikde na hřišti:-).

Hřiště Roudné s klouzačkou u řeky: je perfektní. To nás bavilo moc. Klouzačka je široká a láká ke klouzání i dospělé. Pokud si vezmete dobré oblečení, tak to fakt frčí. Za vlhkého počasí je také náročné vylézt nahoru. Ale je to legrace. Moc pěkný a povedený prvek. Palec nahoru. V zimě se tam určitě bude dát i bobovat (přímo do řeky:-))).

Hřiště s venkovní posilovnou na druhé straně řeky: je tam mnoho prvků na cvičení pro dospělé. Zábava je tam ale i pro prcky. Nějaký kolotoč, kopajda… Udělali tam také nové schody k řece.

Zaparkovat se dá u všech hřišť.

MAPA, KDE JSOU HŘIŠTĚ: https://mapy.cz/s/jerefuvatu

Dětským hřištím zdar a Roudnému zvláště!

Vaše Markéta