#202: Farma Stará Obora (Hluboká n. V.)

Výlet naprosto ideální s dětmi a to i s těmi úplně malými. Pod palcem to tu má Linda Zwettlerová, je jí 24 let a má dvě děti. Je naprosto báječná a rozhodně se jí nebojte ozvat. Vstup na farmu po domluvě A LINDA VÁS VŠECHNY SRDEČNĚ ZVE. PRÝ SE SKUTEČNĚ NEMÁTE BÁT OZVAT!:)

Co je tu k vidění: úžasná a dobrosrdečná Linda, která vám vše ráda ukáže, hřiště pro děti (dětský domeček, pískoviště, spíše pro menší děti), spoustu hospodářských zvířat, co jde, můžete si pohladit (kozy, ovce -ty se nemazlí, králíčci, supertulivá telátka a kravičky, slepice…).

GPS: 49.0962861N, 14.4183372E

Vstup: po domluvě s Lindou ma tel: 774 300 886 nebo ji napište na Facebooku ZDE. Tam reaguje také skvěle.

Aktuální info z 15.8., cituji, co uvedla farma:-):

Rozhodli jsme se že jednou týdně možná uděláme „den otevřených dveří“
Co to znamená?
Možnost přijet každý pátek kdykoliv od 9:00-11:00 poté 15:00-19:00
Dobrovolné vstupné na rozvoj farmy.
Možnost jít nakrmit zvířata ‼️vaše ovoce: jablka, hrušky zelenina:mrkve, saláty, listy od kedlubnů a řep. Prosím toto dodržet pečivo dovést můžete, ale poctivě usušené a bez plísně a počítejte s tím, že to budeme procházet a co nebude dobré bohužel povezete zpět, naše popelnice nejsou bezedné.‼️ Nebo vám dáme u nás pár kousků dobrot co tu pro naše zvířata máme.
‼️Parkování‼️ prosím parkovat pouze v našem areálu farmy. Ne naproti kde je parkoviště, je to soukromý pozemek PILY SŮJA a ani nahoře u lesů ČR.
U nás bude možné za dobrovolný příspěvek dostat kávu, vodu, limonádu a pokud se bude dařit i domácí zákusek.
Sezení je zatím omezené, ale pokud si dovezete deku na zem není problém jí na zahradě rozložit.
Pokud k nám pojedete pište nebo volejte dopředu ať se ujistíte, že se něco nezměnilo (změnu vždy budu dávat i na instagram a facebook).
Toto celé začne 26.8.2022 a bude takto otevřeno dokud budou hezké dny. Otevřeno bude pouze vždy podle počasí.
Pokud víte, že vaše ratolesti nezvládají pravidla jako jsou že se neubližuje zvířatům, nehoní se a ani se na ně nekřičí, či že se nekrmí věcmi co pro ně není určeno, zvažte zda výlet k nám je pro vas to nejlepší. ❤️
V tento den bude u nás možno i zakoupit sýry či tvaroh, pozor množství vždy bude omezeno.
Budeme se na vás těšit Linda a Pepa z Farmy Stará obora 👩🏻‍🌾👨🏻‍🌾

Web: https://www.farmastaraobora.cz/

TIP: PŘIPRAVTE SE NA SUPERMAZLIVÉ TELÁTKO jméněm Luna (Pokud bude mít náladu. Ideální objekt pro fotky a pro opusinkování).

Vstup: zdarma nebo za dobrovolný příspěvek na krmení. S sebou můžete vzít třeba také SUCHÉ PEČIVO (musí být skutečně tvrdé a chleba třeba nakrájený na plátky) nebo MRKVIČKU, JABLÍČKA A TAK.

Dětské hřiště: je to tam baby friendly, Linda tam má takový domeček, pískoviště!

Nákup produktů: na objednání alespoň 2 dny předem, výrobky z kozího a ovčího mléka. Nabídka produktů viz fotky.

Celkově dávám Lindě Zwettlerové 5 hvězdiček z 5 a určitě doporučuji návštěvu. Linda o návštěvníky (i s dětmi, reps. zejména s dětmi) stojí a proto se u ní nebojte objednat!

Výletům zdar a farmám zvláště!

Vaše Markéta

Poslechněte si povídání s Lindou Zwettlerovou zde. Je jí 24 let, má 2 děti a stíhá se starat o farmu. JEJÍ ŽIVOTNÍ PŘÍBĚH STOJÍ TA POSLECHNUTÍ. Je to borec!:

reklama